Katara

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Katara

Īpašums pārdošanā Katara

Katara ir valsts Arābijas pussalā, kuras teritorijā ietilpst nedzīvs tuksnesis un gara pludmales un kāpu krasta līnija Persijas līcī. Piekrastē atrodas arī galvaspilsēta Doha, kas pazīstama ar saviem futūristiskajiem debesskrāpjiem un avangarda arhitektūru, kuru iedvesmojuši senās islāma tradīcijas. Katara robežojas ar dienvidiem ar Saūda Arābiju, un citādi to ieskauj Persijas līcis. Nekustamā īpašuma tirgus Katarā tikai nesen ir atvērts Katarai. Ārzemniekiem ir atļauts iegādāties Kataras īpašumus pārdošanai tikai dažos noteiktos projektos.

Viena no priekšrocībām, iegādājoties pārdošanai paredzētu īpašumu Katarā, ir tā, ka īpašniekiem noteiktos apstākļos automātiski ir tiesības uz uzturēšanās vīzu sev un tuvākajai ģimenei.

Neskatoties uz sarežģīto ģeopolitisko situāciju, valsts turpina pievērsties jaunu un pastāvīgi uzlabojošu nekustamo īpašumu piedāvājumu realizēšanai. To atbalsta nekustamo īpašumu attīstība, kas paredzēta 2022. gada FIFA pasaules kausa rīkošanai.

Nekustamā īpašuma tirgū pēdējā gada laikā ir notikušas daudzas izmaiņas, un, kaut arī akciju tirdzniecība tiek uzsākta, ekonomiskā klimata un turpmākā nekustamā īpašuma piedāvājuma dēļ ir ievērojams cenu spiediens uz leju. Saimnieki un īpašnieki reaģē uz šo dinamiku, lai nodrošinātu vislabāko cenu, kamēr tie atšķiras no citiem līdzīgiem īpašuma piedāvājumiem, piedāvājot mēnešiem ilgas bezmaksas nomas un bezmaksas komunālos rēķinus.

Kataras nekustamā īpašuma ieguldītāji spēja gūt labumu no ilgtermiņa kapitāla pieauguma, savukārt citi tagad izmanto iespēju sākt meklēt savas nākamās mājas, jo īpašums kļūst pieejamāks.

Mājas uzlabošana, pārcelšanās uz vēlamākiem rajoniem un pat īpašuma ienākšana pirmo reizi daudziem cilvēkiem kļūst par realitāti. Tas nozīmē, ka, lai arī komisijām var būt zemāka monetārā vērtība, darījumu apjoms joprojām ir spēcīgs ar turpmāku izaugsmes potenciālu.

Paredzams, ka jauns likumprojekts par ārvalstu nekustamo īpašumu palielinās dzīvojamo un komerciālo īpašumu pārdošanu Katarā, kā arī palielinās tiešās ārvalstu investīcijas, un vēl viens pozitīvs efekts varētu būt ārvalstu aktīvu palielinājums, izveidojot reģionālās bāzes Katarā.

Tiem, kas meklē īpašumu pārdošanai Kataras centrā, kas atrodas vairāk nekā vienā kopienā, nevis jaunu un lielu pilsētas stila apbūvi, Mushireb piedāvās perfektu kombināciju.

Lusail un Msheireb ir labi piemēri jaunām un klientiem pievilcīgām zonām Katara. Interese par šīm jomām un citām jaunattīstības valstīm, piemēram, Al Sakhama un Umm Salal, ir nepārtraukti palielinājusi patērētāju interesi.

Populārākās jomas joprojām ir Pērle, Al Sadd un West Bay dzīvokļiem, kā arī Al Waab un Abu Hamour villām. Runājot par pārdošanas tirgu, The Pearl turpina būt saraksta augšgalā, kā arī West Bay un West Bay Lagoon.

  •  
    Katara: ceļvedis un iemesli ieguldīt ķieģeļu

    Katara: ceļvedis un iemesli ieguldīt ķieģeļu   Ja jūs dzirdat par Kataru, jūs nevarat tūlīt iedomāties brīnišķīgu un ļoti bagātu valsti no visiem viedokļiem. Perfekta savienība starp modernitāti un tradīcijām, glitz un pārpalikums kopā ar minimālu un unikālu stilu. Tas varētu būt ideāls ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 38474

PARDOŠANA Cits (Tirdzenicība), Katara, Ad Dawhah, Ad Dawhah, vilnius

150,000.00EUR
PARDOŠANA
Cits (Tirdzenicība)

6500 m²
Pārdošanas projekta ideja, kuģu būve - AAE, Katara. (INVESTORI / PIRCĒJI) l
Cod. 13402

PARDOŠANA 3 guļamistabas, Katara, Al Ghuwariyah, The Pearl Island, The Pearl Island

788,789.90EUR
PARDOŠANA
3 guļamistabas

130 m²
Sīkāku informāciju sniegs par nopietniem pieprasījuma.
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB